webinary

  NIEPUBLICZNY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI LEX EDUCATIO

  Co to jest webinar?

  Webinar to jeden z najpopularniejszych formatów szkoleniowych, bardzo często nazywany jest także szkoleniem online . Dzięki transmisji na żywo osoba przeprowadzającą webinar przekazuje wiedzę uczestnikom, którzy biorą udział w webinarze. Tym samym jest to bardzo wygodne szkolenie, które można oglądać w zaciszu własnego domu.

  Czas trwania

  Zazwyczaj webinar trwa ok 60 min.

  Powtórki

  Osoby, które zapiszą się na dane webinarium będą miały możliwość również zalogowania się na Nasz portal oraz ponownego obejrzenia webinaru.
  Image

  Dlaczego warto uczestniczyć w webinarach?

  To świetny sposób by poszerzać swoją wiedzę z naprawdę wielu tematów. Część webinarów w NODN Lex Educatio jest bezpłatnych, dlatego każdy z nas może korzystać z wiedzy każdego dnia.  O webinarach, które będą związane z opłatą zostaniecie Państwo wcześniej poinformowani. Zazwyczaj, by zapisać się na jeden i drugi rodzaj webinarów, należy podać adres e-mail, na który później przyjdzie link z pokojem webinarowym. To wystarczy, by wziąć udział w szkoleniu online.

  Dokument potwierdzający uczestnictwo w webinarium

  Po każdym webinarze na wskazany przez Państwa adres mailowy zostanie przesłane zaświadczenie/ certyfikat potwierdzający Państwa uczestnictwo w webinarze.
  Śledźcie naszą stronę by być na bierząco z terminami webinarów!
  LEX EDUCATION
  © 2020 Lex Educatio - Wszelkie prawa zastrzeżone