Aktualności

  NIEPUBLICZNY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

  Od 20 marca 2020 na Facebooku funkcjonuje nowa grupa, założona przez Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Lex Educatio,  przeznaczona dla wszystkich nauczycieli uczących na każdym szczeblu edukacji. 
   
  To Grupa stworzona z dedykacją dla wszystkich Tych, którzy borykają się z nowym zagadnieniem jakim jest nauczanie zdalne, dla tych, którzy chcą wzbogacić swoje zdalne lekcje nowymi pomysłami na ćwiczenia czy powtórki materiału. 
  To Grupa dedykowana jest również tym, którzy wracając do stacjonarnego nauczania będą mogli zaczerpnąć inspiracji do prowadzenia lekcji. 
   
  To Grupa,  na której jazdy nauczyciel będzie miał bazę ogromnej ilości materiałów przydatnych do pracy w szkole! 
  I to wszystko w jednym miejscu
   
  Serdecznie zapraszamy do dołączenia do grupy EduMocni. 

  17 marca br. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował do dyrektorów informację w sprawie przygotowania szkół oraz placówek systemu oświaty do organizacji zajęć edukacyjnych i zajęć prowadzonych w ramach form pozaszkolnych kształcenia ustawicznego z wykorzystaniem metod, a także technik kształcenia na odległość.

  W najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację kształcenia wykorzystującego metody tzw. zdalnego nauczania.
  Więcej szczegółów na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja/ksztalcenie-na-odleglosc-informacje-dla-dyrektorow


  Tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu, a także propozycje materiałów, na bazie których można zdalnie poprowadzić zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych – wszystko to można znaleźć na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje. Ministerstwo Edukacji Narodowej wraz z Ministerstwem Cyfryzacji i NASK przygotowały propozycje dla nauczycieli i dyrektorów do zdalnej nauki z uczniami. Do dyspozycji nauczycieli jest również platforma epodreczniki.pl oraz pakiety materiałów od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla ósmoklasistów i maturzystów. Zachęcamy do korzystania!

  Więcej informacji na stronie:  https://www.gov.pl/web/edukacja/lekcje-z-internetu


  LEX EDUCATION
  © 2021 Lex Educatio - Wszelkie prawa zastrzeżone
  LEX EDUCATIO
  LEX EDUCATIO