Szkolenia

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze dbałość w zakresie aktualizacji wiedzy specjalistycznej w Państwa Instytucji, zapraszamy Państwa na kolejne szkolenie.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Tematyka: Zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej z uwzględnieniem nowych rozwiązań prawnych po 1.01.2019r.

Data szkolenia: 21 marca 2019r.

Godzina rozpoczęcia: 09:00

Miejsce szkolenia: Gdańsk, ul. Trzy Lipy 3, 

Czas trwania: 6 godzin

Cena uczestnictwa jednej osoby: 450 zł netto (553,50 zł brutto) cena obejmuje 23% VAT

 

Szkolenie poprowadzi Ekspert w zakresie prawa pracy, posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne w zakresie tematyki Szkolenia – p. Anna Kamińska-Pietnoczko,specjalizująca się w zakresie problematyki ochrony danych osobowych i prawa pracy, w tym w szczególności kontroli i monitorowania pracowników, dyskryminacji i prawnych aspektów rekrutacji oraz uprawnień związanych z rodzicielstwem. Współpracownik w C&C Ciszek & Chakowski Kancelaria Prawna, wykładowca prawa pracy i ochrony danych osobowych na Uniwersytecie Warszawskim, Współpracownik i szkoleniowiec prawa pracy i ochrony danych osobowych w Kancelarii Prawa Pracy Orłowki, Patulski, Walczak oraz Redaktor prowadzący Monitor Prawa Pracy (wydawnictwo C.H. Beck)

W celu zgłoszenia udziału w szkoleniu należy wysłać zgłoszenie na szkolenie na adres: szkolenia@lexeducatio.pl

Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje lub mają pytania dotyczące szkolenia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503 042 391 lub na adres e-mail szkolenia@lexeducatio.pl

Aktualizacja 19-03-2019r.

Z powodu nie spełnienia warunku minimalnej ilości chętnych, szkolenie niestety nie odbędzie się.

Jest Nam bardzo przykro.